Manila escorts

Технічний університет Ахен

Шановні представники Start Study!

Хочу подякувати Вам за Вашу сумлінну роботу, за те, що Ви допомагаєте студентам побачити світ, займаєтесь організацією роботи щодо вступу у ВНЗ Німеччини. Ваша компанія дарує можливість знайти нових друзів та своє місце у новому світі.

Мені дуже пощастило познайомитись з Вами. Дякую, що погодились працювати зі мною і вірили в те, що я досягну нашої спільної мети, а саме вступу на Магістерську програму. Адже саме завдяки Вашій роботі і правильній організації, Ми, разом з Вами, отримали запрошення від Технічного університету Аахена. Також, завдяки Вашим інструкціям, я спокійно зміг продумати та спланувати своє перебування у місті та перші кроки.

 

Я вже з 22.08 в Аахені, і мені вдалось багато чого зробити. Найголовніше, я вже зареєструвався в університеті і на всі 100% студент Технічного університету АахенаТепер займаюсь іншими організаційними питаннями та готуюсь  до  інтенсивного курсу вивчення німецької мови (курс безкоштовний), який починається 4 вересня. Ви чудові люди. Не зупиняйтесь на досягнутому. Продовжуйте допомагати майбутнім студентам і даруйте їм лише позитивні новини. Бажаю Вам удачі і всього найкращого.

Ви можете в будь-який момент розраховувати на контакт зі мною або на мою допомогу.

З повагою,

Сніжко Саша